| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi va rog cum as putea sa o excit pe prietena mea! prima oara a facut-o cu mine! acum am ajuns pe la a 3-a oara, insa mie mi se pare k 'jucaria' mea e prea mica pentru ea! dar din multe spuse cica nu asta ar conta; in fine; ceea ce vreau sa spun este ca vreau neaparat sa o fac sa se simta bine; pentru k o iubesc, si ea ma iubeste! Ea incearca de multe ori sa ma faca pe mine sa ma simt bine, insa eu nu as putea sa ma simt bine fara ea. Adica vreau sa aiba si ea orgasm!

Răspuns Câştigător
| Ella a răspuns:

Nu cred ca conteaza daca o ai prea mare, sau prea mica mai mult decat modul in care se intampla.Gandeste-te ca daca ai fi avut-o prea mare ar fi deranjat-o, ar fi durut-o....Incearca in primul rand sa te simti tu bine in pielea ta si sa te mandresti cu ce ai.Arata-i ca esti mandru de felul cum esti si va fi si ea mandra! Incearca sa nu te gandesti doar la tine in timpul actului si acorda-i atentie marita ei.Incearca pozitii noi, domin-o si incearca sa nu faci doar un lucru pe moment...(adica in timp ce i-o introduci sa o mai si saruti, mangai, sa-i faci complimente, s-o "tragi" de par sau mai stiu eu ce alte lucruri). Fi multifunctional si nu uita sa ii spui si ca o iubesti.big grin Sper sa iti indeplinesti scopul. Spor la treaba!