| Bani_Cristi_1986 a întrebat:

Salut,stiti ca e aproape saptamana altfel...si elevii au talent, iar un dobitoc ne-a inscris pe mine si pe inca 3 baieti la acest "talent show"...si ne-am gandit ca daca tot ne-a inscris sa facem panarama, ceva amuzant. Ceva idei de un numar amuzant in 2 3 sau 4 persoane?

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Faceti si voi o parodie la o melodie.
Sau eventual o copiati pe asta https://www.youtube.com/watch?v=ChHh-eSFJtw si faceti ceva gen playback.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de talent ma,nu de facut caterinca.
Nici la caterinca nu esti bun,daca ne intrebi pe noi ce sa faci,daca erai bun,stiai,asa e?
Zic sa vorbesti cu aia si sa le zici, ca a fost o farsa a unui coleg si ca nu o sa participati, poate te faci de cacao, si o sa fii aratat cu degetul gen "uite, si-o prostalanii". Scuze de limbaj, e doar parerea mea. Faci ce vrei, bafta.