| NubleReapper a întrebat:

Salut,stiu ca este o intrebare prosteasca dar cum devin mai amuzant?

3 răspunsuri:
| Yasmin875 a răspuns:

Uita-te la stand up comedy, citeste multe bancuri, vizioneaza mai multe comedii.

| kingersome a răspuns:

Vizioneaza filme de comedie, canale de Youtube amuzante, seriale, citeste bancuri si...cam asta!

| Ruţaş_Bogdan_1989 a răspuns:

Spune bancuri, glume, fa-te placut de oameni, asa am facut si eu, in clasa a V-a nu aveam multi prieteni in scoala, iar acum in a VI-a ma cuoaste aproape toata scoala.