| 0Pitika0Tha0 a întrebat:

Stiu ca pun o intrebare prosteasca, dar ce e aia sa te masturbezi?

6 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Masturbarea reprezintă autostimularea organelor genitale pentru atingerea excitaţiei sexuale şi plăcerii, de obicei până la atingerea orgasmului (climax sexual).

Se efectuează prin atingerea, mângâierea sau masajul penisului sau clitorisului până la atingerea orgasmului.

Unele femei folosesc şi stimularea vaginală sau folosesc "jucării sexuale" de tipul vibratorului.

Dacă doreşti să te documentezi mai mult, îţi sugerez să arunci o privire aici: http://www.sfatulmedicului.ro/......urbare_701

Pa-pa.

| Vi003 a răspuns:

Daca-i pui aceasta intrebare tatalui tau, risti sa-i starnesti tot repertoriul de injuraturi timp de vreo cateva saptamani si sa constati ca Bruce Lee e mic copil pe langa figurile pe care o sa ti le faca. Incearca, vanataile si umflaturile se estompeaza daca pui gheata!

| KiDaAnDrEeA a răspuns:

Ioi domnee. de ce ai vrea sa stii vreodata, asta iti macina tie creieru` ca ce inseamna? serios?

| Anonimul674 a răspuns:

Daca esti fata iti bagi degetele in vagin si te gandesti la barbati desbracati.
Daca esti baiat ti-o freci, dar te gandesti femei goale si lesbiene.

| Edwward a răspuns:

Iti faci singura pe plac, dar, iti zic eu, mai bine cheama si tu un baiat sa te ajutelaughing

Răspuns utilizator avertizat