| AndreescuMMO a întrebat:

Sunt baiat si am aproape 18 ani si 1, 73 inaltime si vreau sa stiu daca mai pot creste in inaltime straight face mentionez ca tata are 1, 81 si mama are 1, 64 si ma deranjaza rau ca nu l-am ajuns pe tata ca pe el seaman, am facut si inot, tractiuni etc. da nu prea se vad rezultate... mai e o problema straight facemusculatura mi s-a dezvoltat foarte repede si foarte mult incat multa lumr intreaba daca am luat creatina si proteine si daca fac sala. da nu fac sala(am facut doar 1 luna) si nici nu am luat nimic!

3 răspunsuri:
| dyav0litza a răspuns:

Baietii de dezvolta inca pana la 25 de ani mai ai timp sa cresti dar nu te astepta la mai mult de 3, 4 cm la varsta asta ca de obicei baietii cresc cel mai mult pe la 15 ani. cat despre cealalta problema...mult se chinuie cu sala si tot felul de prostii mai bine ai fi recunoscator laughing

| Blamely a răspuns:

Da, poți să mai crești câțiva ani.

| LarisaLarisaLari a răspuns:

Cresti pana pe la 20-22 maxim.