| Laur195 a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa mai acumulez cateva kilograme in plus, ori sa pun ceva masa musculara...Ce imi recomandati sa fac? Multumesc anticipat

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de cate kg ai vs inaltime

| Anon31241212 a răspuns:

Apuca-te de inot! E foarte bun pentru a depune masa musculara. De asemenea trebuie sa ai si o alimentatie corecta. Incearca sa mananci putin si des. Mananca ca gustari: fistici, caju, alune.

| Irina_Angi_1970 a răspuns:

Pentru masa musculara, sport.Pentru kg in plus, poti apela la un nutritionist.Este important sa stii de ce nu poti avea greutatea normala.

| Laur195 explică (pentru Irina_Angi_1970):

Ma gandesc ca eu joc 2-3 ore pe zi fotbal, alerg foarte mult, nu prea stau pe loc laughing poate de aia nu ma ingras

| Irina_Angi_1970 a răspuns (pentru Laur195):

Si dupa atata alergatura, nu ai masa musculara?!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Laur195):

Apucate de sala sunt destule programe full body, 2-3 ori pe saptãmânã sa nu te omori fizic daca faci fotbal.

| Laur195 explică (pentru Irina_Angi_1970):

Doar la picioare, sunt chiar dezvoltate

| Irina_Angi_1970 a răspuns (pentru Laur195):

Sala,inot,sporturi care sa antreneze si alte grupuri de muschi.

| Roxxxzz a răspuns:

Sa mananci