| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Salut,sunt cam deprimat adica eu ma gandeam in seara asta nu am mai avut o prietena de 2luni(si aia mai mica decat mine cu 3 ani). Adica eu fac sala(de 4 luni,numai am deloc burta), sunt vorbaret, dar imi e rusine daca vad o fata in parc sa ma duc la ea sa o bag in seama daca nu o cunosc.Sa nu creada ca sunt nesimtit,si acum sunt cam deprimat,adica ma gandesc eu ca arat bine mi-au zis-o unele fete(ca am ochii frumosi,gropite,ca sunt de treaba)dar eu vreau o prietena(iubita)nu sa fiu doar prieten. Ma imbrac ok,cat de cat la moda, geaca de piele, blugi.Ma simt prost cand ii vad pe altii mai urati cu fete foarte frumoase, iar eu sunt singur...Ma puteti ajuta cu niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Chryssuu a răspuns:

Salut.Păi,din cate ai zis aici inseamna ca esti un baiat chiar frumos si asta nu inseamna ca ai probleme in a agata o fata.Dar ai zis ca iti este rusine! Stii, cu rusinea nu rezolvi niciodata nimic. Fetelor nu le plac baietii rusinosi si nici baietilor fetele rusinoase.Trebuie sa iti iei inima in dinti, sa fi mai tupeist...nu foarte tupeist ca dupa aceea sa devii nesimtit happy Si chiar nu trebuie sa fii rusinos.serios! asa eram si eu ca tine numa ca eu sunt fata.eram foarte rusinoasa iar acum de cand is putin mai tupeista ma baga baietii in seama si dinastea.inainte nu imi stiau nici numelerolling on the floor) Deci sfatul meu este: sa iti iei inima in dinti.si sa fi putin putin mai tupeist :* Baftă happy

4 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Asta e o glumă sau ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă-ţi trei palme.

| VladGH a răspuns:

Fiecare are secretul sau de a agata o fata, sau cum s-ar spune are ceva care tu nu ai, trebuie sa gasesti in tine care ar fi metoda ta, care este secretul tau.

| NejiKun a răspuns:

Pai poti sa te duci la ea si sa-i spui Tu-Buna, Ea-buna, Tu-cum te cheama?-Ea- ----.Pe tine? Si continui comversatia pana credeti ca sunteti buni sa fiti in preuna