| Adrian7992 a întrebat:

Salut, sunt clasa a 10-a profesională pe tehnic și aș vrea să aflu dacă e posibil să mă mut la liceu la zi la științe ale naturii și ce diferențe de admitere va trebui să dau?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, la zi nu se mai poate odata ce ai iesit din sistem, dar poti continua liceul la curs seral, clasele alsele XI- XIII (se face1 an mai mult la seral).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar trebui sa incepi din clasa a 9-a. Dacă începi din clasa a 9-a nu trebuie sa mai dai diferențe.