| knovak69 a întrebat:

Salut, sunt clasa a 8-a si maine avem ultimul clopotel. Am nevoie de un discurs pentru final de an. Chestia e ca am facut de oaie ultimele cateva saptamani, profesorii nefiind invitati la banchet, nefacand cu cealalta clasa de a 8-a ultimul clopotel, mult chiul. Imi puteti da un scurt discurs de scuze cu care sa scot clasa din rahat? Multumesc anticipat. Dau funda celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce clasa visezi, dobre? Ca maine nu veti mai fi in aceeasi clasa...