| Vlad_Mihai_1999 a întrebat:

sunt clasa a 8a si vreau sa dau la bilingv engleza, dar am media in jur de 8 40 - 8 50..de exemplu, daca la un liceu cu bilingv engleza se intra cu 9, ma primesc daca iau testul ala? sau spuneti-mi voi niste licee de bilingv engleza din Bucuresti. merci habar nu am cum e cu funda, e prima data cand intru aici asa ca scuze daca nu pot sa dau funda happy laughing

2 răspunsuri:
| ggghhghgh a răspuns:

Pai daca nu ai media minima care se cere nu vei reusi sa intri.

| Vlad_Mihai_1999 explică (pentru ggghhghgh):

Pai doar 2 licee de bilingv engleza am gasit pe google. mai stii altele?