| anonim_4396 a întrebat:

sunt cu un baiat de vreo 2 ani jumate. noi niciodata n`am fost asa foarte romantici sau tandri, dar relatia era frumoasa. vara trecuta eu am gresit mult fata de el, l`am inselat. dar i-am marturisit in vara asta. el mi-a cerut sa ne despartim, apoi am vorbit, si dupa multe probleme, am hotarat sa ne impacam. ne-am impacat de vreo 2 luni, dar nu mai e la fel. adica, cand ne vedem se poarta bine, sexul e magnific, iar acum ne vedem in fiecare zi, caci suntem la clase paralele in liceu. problema mea e ca nu prea ma cauta. cat eram in vacanta, daca nu ii spuneam eu sa ne vedem, el nu zicea nimic. nu prea ma suna si doar daca ii dau eu un sms el raspunde. am inteles ca eu sunt vinovata si vede si el cat de rau imi pare si incerc sa fac sa fie bine. fiind prieteni, am vorbit cu el si ne-am spus orice problema si mereu am fost alaturi unul de altul. am avut o discutie cu el acum rveo 2-3 saptamani si mi-a zis ca el nu m`a iubit niciodata, pentru ca nu se crede in stare sa iubeasca, ca el realizeaza ca e indiferent fata de orice lucru, dar ca la mine tine cel mai mult. intra`devar, el e genul de baiat careless. as vrea sa fie in relatia mea. am vorbit cu el, l`am intrebat de ce nu ma cauta si imi spunea scuze proaste gen ca s`a pus la un film, ca era cam tarziu sa ma sune, ca de ce sa ma sune in fiecare zi.

paradoxul e ca la scoala se poarta impecabil, si afara cand iesim, si cand vin la el, si cand vine la mine. dar daca eu nu`i spun nimic, el nu ma cauta...

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Trebuie sa ii dovedesti ca il iubesti, ca stii ca ai gresit si ca nu o sa mai repeti niciodata asta.

| snowflake a răspuns:

Incearca sa vb cu el, fa-l sa-ti spuna ce anume doreste de la tine.

parerea mea: te foloseste, pentru sexu' asa magnific laughing, dar asta este DOAR parerea meawinking

| thereforyou a răspuns:

Esti o cu.rva si asta meriti. Ai noroc ca s-a impacat cu tine, nu multi ar avea curajul sa faca asta.