| Alexei123 a întrebat:

Salut, sunt elev în clasa a 12-a si am implinit 18 ani in februarie, fiind atunci in clasa a 11-a. Atunci am depus cerere de a primi in continuare alocația si am primit-o pana prin iulie, dupa care n-am mai primit.
Acum a trecut aproape o luna de cand am inceput clasa a 12-a si tot nu am primit nimic. Am intrebat-o pe diriginta daca trebuie completat din nou un formular insa ea a zis ca nu. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| T3rcar a răspuns:

Nimic. Din experienta, vei astepta mult si bine pana primesti intr-un final alocatia. Partea buna e ca vor veni toate odata, cand va fi.

| Alexei123 explică (pentru T3rcar):

Partea faina e ca ieri frate-miu (minor) si-a primit ieri alocatia, fix dupa ce am facut eu postarea asta, iar eu nici in momentul de fata n-am primit.