| CosminBone a întrebat:

Sunt elev la un liceu economic si intru in clasa a 11-a si am auzit ca o sa fie ceva cu niste firme de exercitiu. Imi poate explica cineva care este treaba cu firmele de exercitiu? Trebuie sa particip obligatoriu la ele daca nu vreau?

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Probabil ca o sa faci practica, trebuie sa te duci ca se pun note pe asta. Mai multe detalii noi nu avem de unde sa știm. Fiecare liceu alege cum face practica și cu ce firme colaborează.