| Hydroz a întrebat:

Salut, sunt in clasa a 8 a si acum trebuie sa ma decid in legatura cu Licee si Profiluri. Ma gandeam la profil Economic, dar am auzit ca e mult de invatat. Am in gand si Protectia mediului. Care mi-l recomandati, care credeti ca e mai lejer si nu e exagerat de mult de invatat? Multuesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Nu depinde atat de profil, cat de profesori.
Eu sunt la mate info.si pe toata lumea cand intrebi raspunde " Mamaa ce greu e! " De unde?! la mine la liceu chiar nu-i greu. Dar in alte licee se plang elevii... ca e greu, ca nu trec anul'...
Intereseaza-te inainte de profesorilaughing