| BestOfTheBest a întrebat:

Salut, sunt in clasa a8a si am un scris oribil. stei cienva cum imi pot indrepta scrisul sa scriu mai frumos. orice ar fi bine venit multumesc. funda

Răspuns Câştigător
| adyy33 a răspuns:

Da asta am avut si eu scriam in clasa a 8 de mana si ORIBIL in vacanta m-a pus mama sa scriu in fiecare zi cate o pagina de caiet tip 2 de tipar si acum scriu foarte bine (norocu meu nu m-am facut de ras la liceu ) laughing asa trebuie sa faci si u si ai sa vezi