| SnYcK3rS a întrebat:

Salut
Sunt la liceu si imi place foarte mult de o fata.Astazi eram cu o fata de la a10a si stateam ca si cum am fi impreuna, in fata clasei mele, si cand m-a vazut a facut o fata naspa. A stat cateva secunde si a plecat in clasa.La scurt timp am intrat in clasa si ea avea lacrimi la ochi si se stergea cu un servetel.Am intrebat-o ce are si a zis ca i-a intrat ceva in ochi.La ore privirile noastre se cam tot intalnesc.
O plac foarte mult, dar e cam devreme sa imi incerc norocul cu ea dar cum sa fac sa aflu daca ma place? Mai este unu care o place si ar vrea sa fie cu ea si mi-a zis el ca a aflat de la nu stiu cine ca ea il cam place.cica.ala nu stie ca o plac

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din faptul ca a deranjat-o ca ai stat cu aceea fata in fata clasei poti sa iti dai seama ca nu ii indiferenta fata de tine...incearca sa vb cu ea dar nu ii da prea multa importanta...intotdeauna sa fi in fata colegului tau.surprinde-o intotdeauna fa in asa fel sa se simta bine in preajma ta.succes