| Sinn a întrebat:

Sunt nou pe acest site si as vrea sa va pun o intrebare imi place de o fata de la mine din clasa e frumoasa, inteligenta etc.as vrea sa-mi dati sfaturi cum sa ii spun ca o plac dar sunt cam timid. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

O inviti undeva unde sa fiti singuri iti iei inima in dinti si ii spui ce simti. poate si ea simte ceva pentru tine.succes

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

In primul rand, trebuie sa incerci sa te compoti cu ea cat mai frumos si politicos posibil, fetele pur si simplu adora asta!
Complimenteaz-o, ajut-o cand e nevoie, stai cu ea cat mai mult posibil (dar nu exagerat) si las-o sa te vada mai intai ca pe un foarte bun prieten.
Apoi, dupa mai mult timp, ii spui adevarul intr-un mod simplu, detasat, la o plimbare poate?

Nu trebuie sa o pornesti direct.altfel sentimentele nu vor fi reciproc.

Succes!

| Sinn explică:

Multumes pentru raspunsuri