| Scorpione a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din clasa dar sunt mai timid si nu stiu cum sa fac sa-i spun ca o plac... poate ea nu ma place ce trebuie sa fac ca sa o impresionez ma refer sa o fac sa ma placa dati-mi niste sfaturi dau funda big grin

3 răspunsuri:
| SecretLover10 a răspuns:

Incearca sa te porti mai frumos cu ea fata de celelalte fete si incearca sa devii un prieten foarte bun cu ea iar in final daca merge spune-i ca o placi si ca tiar placea sa fii cu ea. Funda?

| flo97 a răspuns:

SecretLover are dreptate asta e ce mai buna metoda(proprie experienta)nu uita mai cumparai un suc scoate-o la o prajitura incearca mereu sa-i captezi atentia si in cele din uram spune-i ca o placi si daca e reciproc bv daca nu...nu te descuraja incearca incontinuarewinking

| flo97 a răspuns:

Urma*