| Kiddy1998 a întrebat:

Salut sunt un baiat de 15 ani si am o mica problema happy Cum ar trebui sa vorbesti cu o fata care o intalnesti si iti place de ea? Eu pur si simplu nu stiu ce sa zic cand sunt in preajma unei fete. De ce subiecte ar trebui sa ma leg? Ce intrebari ar trebui sa-i pun? Asi vrea cateva sfaturihappy Va multumes ca ati avut rabdare cu mine happy Astept raspunsuri cat mai multe happy Thx ^_^

1 răspuns:
| relax3 a răspuns:

Fii sincer cu ea. spune-i tot ce ai pe suflet.La mine a fost la fel, el era rusinos insa intr-o zi si-a facut curaj si mi-a spus-o.De atunci a trecut un an si noi sintem impreuna arata-i ca tii la ea. Bafta