| Kiddy1998 a întrebat:

Salut sunt un baiat de 15 ani si am o mica problema happy Cum ar trebui sa vorbesti cu o fata care o intalnesti si iti place de ea? Eu pur si simplu nu stiu ce sa zic cand sunt in preajma unei fete. De ce subiecte ar trebui sa ma leg? Ce intrebari ar trebui sa-i pun? Asi vrea cateva sfaturihappy Va multumes ca ati avut rabdare cu mine happy Astept raspunsuri cat mai multe happy Thx ^_^

2 răspunsuri:
| Florii123 a răspuns:

Heiihappy! Poii si eu sunt mai timida :d! Dar fa-ti curaj vorbeste despre ce ii place si mai multe.

| Kiddy1998 explică (pentru Florii123):

Da vorbesc cu ea dar despre ce ma duc la ea si ii spun Salut ce faci? Ea imi raspunde binee iar dupa liniste totala straight face Sa o intreb direct ce muzica i place la ce scoala e, cati ani are dar dupa ce sa ii mai spun.straight face Nu ma prea pricep si am nevoie de putine sfaturi straight face