| Nicki18 a întrebat:

Salut.
Sunt un mare fan Led Zeppelin, si recent am descoperit un video cu melodia "stairway to heaven" invers (versurile si melodia), astfel versurile erau deja cu un mesaj subliminal satanist. Dupa parerea voastra, interpretii au intentionat acest lucru sau e doar rezultatul imaginatiei bogate a cuiva?

3 răspunsuri:
| FashionKitty a răspuns:

Asa se intampla cu multi rockeri, unii le iau mrlodiile si le intorc astfel incat ies mesaje sataniste. Dar nu au nici o legatura cu realitatea dar crestinii acuza rockeri se multe lucruri pagane cand de fapt nu au nici o legatura dar asta e...ca si eu sunt fan Led Zeppelin si multi altii si stiu cum interpreateaza ceialti asta...

| sappy a răspuns:

Si tu esti fan Led Zepelin si cunosti doar melodia "Stairway to heaven"?
Faza cu mesajele subliminale e fumata chiar de pe vremea aia!

| Nicki18 explică (pentru sappy):

Nu, nu cunosc doar aceasta melodie, nu sunt unul din "fanii" aia