| anonim_4396 a întrebat:

a inceput cam sa imi placa de o fata, dar fata asta are iubit, eu cu ea suntem foarte apropiati, face cateodata niste gesturi dar nu inteleg ce vrea sa faca. O data, eram eu cu ea si cu fratele ei, aveam 2 paturi, eram in parc si era frig, ne-am invelit cu unu iar o patura era sub noi, ea ma imbratisa, eu fiind la mijloc nu simtiam frigul si aveam putin ridicata bluza, cu o mana ma tinea in zona buricului iar una sub mine. Alte gesturi ar fi ca cand ea merge inainte da din fund, parca stie ca ma uit la ea, are un fund destul de mare, cateodata ma mai ia in brate, vine langa mine, cand ma mai uit la ea, merge altfel, dar nu inteleg de ce face astea. Cu mine face poze foarte des, dar cu iubitul ei deloc, ar poza de profil cu mine, oare de ce face asta, vorbeste toata ziu cu iubitul ei, cand se intalneste cu ea sta in bratele lui, se pupa, etc. Deci, ce inseamna toate astea, sunt ametit rau, odata ma intreba daca i-ar sta bine cu niste rochii, avea o patura, si o purta drept rochie, avea haine pe dedesubt, tot ridica patura si ma intreba daca i-ar sta bine cu o rochie, asa, cu o fusta asa? Oare ce inseamna asta?

1 răspuns:
| MrLucas a răspuns:

Asta prietene inseamna bun venit in friendzone! probabil esti cel mai bun prieten al ei, e clar ca ii e drag de tine dar nu atat cat sa isi deschida picioarele in fata ta.