| DJSpook1 a întrebat:

a inceput cam sa imi placa de o fata, dar fata asta are iubit, eu cu ea suntem foarte apropiati, face cateodata niste gesturi dar nu inteleg ce vrea sa faca. O data, eram eu cu ea si cu fratele ei, aveam 2 paturi, eram in parc si era frig, ne-am invelit cu unu iar o patura era sub noi, ea ma imbratisa, eu fiind la mijloc nu simtiam frigul si aveam putin ridicata bluza, cu o mana ma tinea in zona buricului iar una sub mine. Alte gesturi ar fi ca cand ea merge inainte da din fund, parca stie ca ma uit la ea, are un fund destul de mare, cateodata ma mai ia in brate, vine langa mine, cand ma mai uit la ea, merge altfel, dar nu inteleg de ce face astea. Cu mine face poze foarte des, dar cu iubitul ei deloc, ar poza de profil cu mine, oare de ce face asta, vorbeste toata ziu cu iubitul ei, cand se intalneste cu ea sta in bratele lui, se pupa, etc. Deci, ce inseamna toate astea, sunt ametit rau, odata ma intreba daca i-ar sta bine cu niste rochii, avea o patura, si o purta drept rochie, avea haine pe dedesubt, tot ridica patura si ma intreba daca i-ar sta bine cu o rochie, asa, cu o fusta asa? Oare ce inseamna asta? Ei au inceput cam sa se certe, dar tot se impaca, acum iar sunt certati, oare se vor desparti? Cateodata cand sunt pe afara cu ea si cu alti prieteni ma uit la ea fix in ochi si ea se uita la mine, ne privim asa timp de 2-3 secunde!

5 răspunsuri:
| Butterflybeautiful a răspuns:

Fata cam doreste fantezii cu tine, stii ce zic.

| Violleta2022 a răspuns:

Fata se joaca cu tine, poate vrea ceva mai mult, dar tu trebuie sa clarific cu ea.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Probabil te place si ea, dar nu te sfatuiesc sa te bagi.
Relatia ei, cel mai probabil, va continua, iar tu nu te vei putea limita la sex. Vei deveni gelos pe prietenul ei, ea nu va avea timp de tine cand vrei tu, si uite asa, tu te alegi cu suferinta, ajungi sa te gandesti tot timpul la ea, iar ea... Cand se cearta cu ala, vine in bratele tale, cand se impaca te tine pe tine la distanta.
Teoretic ai de castigat din postura de 'amant', practic, sunt in asemenea situatie, si nu e deloc placut.
Doar daca nu iti place tipa respectiva, poti sa te culci cu ea din cand in cand, si sa-ti vezi de treaba in rest, dar dupa cum vorbesti, si tie iti place destul de mult, si cel mai probabil vei ajunge ca mine.
Fugi cat mai poti!

| vocea a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa te culci cat mai repede cu ea prietene

| ambicio a răspuns (pentru vocea):

Nu mai invata copii la prostii