| panaitinaicos a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu o informatie.Am toti banii 40 milioane pentru un matiz, am vreo sansa sa gasesc?

5 răspunsuri:
| ionut236 a răspuns:

Http://www.autovit.ro/....../index.php

si da si nu
da pentru ca la banii astia gasesti ceva
nu pentru ca sigur nu sunt ok adica in cel mai scurt timp vei incepe sa bagi bani in el

dar daca nu mai ai posibilitate sa mai strangi ceva acum ia una asa si diferenta o bagi in el treptat si macar stii sigur ca e ok

| panaitinaicos explică (pentru slalomprintrecretini):

Multumesc pentru informatie dar pe acest site sunt masini de la top car care nu raspunde la nici un telefon

| herbals a răspuns:

De ce nu?
Gasesti matiz la pretul asta dar e forjat, sau daca nu posibil sa fie defect. Ti-as recomanda sa mai astepti si sa mai strangi niste banuti sa iei "ceva" mai bun

| Sharkinson a răspuns:

La banii astia gasesti un Matiz bunicel, dar verifica intai, cand ii faci proba, sa nu aiba un tacanit dupa volan!