| Costin_Lautaru_1997 a întrebat:

Am 12 ani si jumatate, si stiu ca este rusinos dar nu o sa imi fie frica sa recunosc in fata voastra faptul ca imi este frica de gandaci.Am probleme spun eu destul de serioase, in fiecare noapte gandacii intra la mine in casa, adica gandaci de afara au o forma mai neobisnuita si tocmai in seara asta este ora 2 fara 5 minute si a aparut 2 gandaci iar eu dorm in camera unde este patul gandacii acestia au aripi ce pot face sa scap de ei cat mai curand o sa innebunesc daca nu scap de ei sincer! ajutati-ma crying

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Scoala pe mama, sau pe tatal tau se prinda gandacii!

| Alexia_Katy_1999 a răspuns:

Insecticide
Si nu uita gindacilor le este frica de tine am avut si eu aceasta teama dar cand am realizat ca sunt mici neajutorați si dintr-o mica miscare ii poti strivi a trecut teama
Curaj! Fundita? :3