| Aloo123 a întrebat:

Am 14 ani si am parul de vreo 8-10 cm,acum il am dat in partea dreapta pe spate,exact cum se poarta,dar vreau sa ma tund si nu stiu cum,nu vreau o frizura complicata,o freza de cartier, vreau ceva obisnuit, dar sa il si aranjez.gen creasta, tepi. Daca e cineva din Craiova, l-as ruga sa-mi recomande un Cuoafor...

1 răspuns:
| Δna a răspuns:

Nu sunt din Craiova dar daca vr rade-te pe o parte adica pe o bucatica din cap daca ai cararea pe o parte arata super am vazut azi pe cineva si chiar era super http://www.unica.ro/uploads/RTEmagicC_giulia1_01.jpg.jpg cum arata cea dea 2 fata din imagine poate iti place asta e parerea meaaa