| andreibaros a întrebat:

Salut sunt baiat am 13 ani si vreau sa ma tund! am gasit o frizura super tare de care toti stiti creasta intr-o parte si putin breton intr-o parte. sunt din constanta si nu stiu unde sa ma duc sa ma tund asa ca am mai fost mai de mult la 2 saloane dar de cartier si tund ca naiba. va rog mult daca stie cineva care e din constanta! funda si vooot scuze categoria

Răspuns Câştigător
| XxY_5456 a răspuns:

Bai nene, ce sa zic. am vrut sa ma iau de pusti un pic, da` nu am cum. Pustiu` foloseste cratima la 13 ani. Bravo tinere! Perfect Style - zona Dacia (in spatele blocului turn). Intreaba de Alex.

| andreibaros explică (pentru XxY_5456):

Da un pret ceva pentru o tunsoare? si un aranjat ceva stii?
oricum mersi cred ca o sa ma duc