| Cpri69 a întrebat:

Am 15 ani si ma ajuta careva cu un sfat cum sa scap de 2 pustoaice de 12 ani care ma plac??? (Fara sa le ranesc ca dupa o sa ma simt naspa) laughing)))

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

M-am udat cand ti-am citit intrebarea. Tu, nebunule

| pufulescu a răspuns:

Pfff, ce noroc au unii...

| EneCristian a răspuns (pentru pufulescu):

Iti urez noroc sa pici numai cu fete de 12 ani.

| Cpri69 explică (pentru EneCristian):

rolling on the floor)))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le spui că nu ești interesat și să te sune când sunt mai marilaughing

Vorbește frumos, nu se știe dacă o să le vezi peste vreo 4 ani și o să spui "moamă, ce bune s-au făcut" și dacă o să vrei să intri în vorbă, o să-ți scoată ochii cu chestia din trecut laughing

| Cpri69 explică (pentru anonim_4396):

La ce mi-ai spus tu, acuma mi-e frica, ca fratimiu a patit aceeasi chestie cu "moama, ce bune s-au facut"

| Madesz a răspuns:

Au facebook? Vreau să vorbesc cu ele dacă se poate. laughing

| Paulvasile10 a răspuns:

Le spui frumos ca nu esti interesat