| Gandac_Nicolae_1997 a întrebat:

am 8 ani dar astia de clasa 6 se ia de mine nu sunt violent dar toti se iau de mine daca stiti cursuri autoaparare online dadetimi si mie va rog TPU dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mucea, eu nu te-am înjurat, că de o făceam ai fi plâns ca la carte. Ți-am vorbit frumos. Mai citește o dată să înțelegi ce am vrut să spun și pe urmă poți sări cu gura pe mine.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cursuri autoaparare online? vrei sa te bati cu monitorul?

| Gandac_Nicolae_1997 explică (pentru suntserios):

Vb Frumos te rog

| suntserios a răspuns (pentru Gandac_Nicolae_1997):

Si de ce ti se pare ca nu ti am vb frumos? tu am impresia ca nu prea percepi ce inseamna a vb frumos si a injura. Ti sa raspuns pe masura intrebarii.

| Gandac_Nicolae_1997 explică (pentru suntserios):

Am inteles!

| mODIN a răspuns:

Tu te crezi Chuck Norris? Sunt cu 4 ani mai mari ca tine, ce naiba vrei sa le faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu, copchil de clasa a 2 stai să te bată ăștia de-a 6. Când îi vezi, ocolește-i și fuguța acasă.
Nu încerca să te dai mare macho.

| Gandac_Nicolae_1997 explică (pentru anonim_4396):

Ce vrei tu daca faci asa si te dai mare tu ar trebui sa iti dau raporteaza dar nu o sa fac pentru ca nu merge si apropo vb frumos n te rog am incercat sa caut cursuri ca se iau astia de mine da daca tu faci asa si sti ca injuri nu mai raspunde lasa pe alti sa raspunda daca vezi ca injuri sau vb frumos si spune asa ar trebui sa ii spui lu doamna ca te bate astia Mult succes asa ar trebui sa raspunzi. Multumesc frumos

| Gandac_Nicolae_1997 explică (pentru anonim_4396):

Bine,dar nu ma cheama Mucea!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gandac_Nicolae_1997):

Mucea, eu nu te-am înjurat, că de o făceam ai fi plâns ca la carte. Ți-am vorbit frumos. Mai citește o dată să înțelegi ce am vrut să spun și pe urmă poți sări cu gura pe mine.