| Cheesewithme a întrebat:

Vreau sa invat sa ma apar stiti lectii de autoaparare online? am 14 trec in a 8a si am un 1 90 sunt foarte inalt la varsta mea si eu nu sunt un om violent dar de multe ori se iau asta smecheri de mine pentru a se da mari in fata altora, n-am patit-o pana sa ma bat cu cineva
dar in a 8a sunt mult mai multi tampiti, va rog. funda sigura
Ps Sunt din Bacau daca stiti vreo locatie.

6 răspunsuri:
| ?????? a răspuns:

Well... si eu am avut asa probleme pana sa ma mut in alta tara... Deci, nu cred ca pot sa iti dau eu sfaturi, dar dupa o cautare pe youtube am gasita astea:

http://www.youtube.com/watch?v=fN7yn0XOSMQ

http://www.youtube.com/watch?v=rQVaTEPOsTA

Iar, poate un sfat de la un nestiutor... Cateodata e bine si sa dai (daca acei tipi nu se opres).

P.S. Incepe sa faci flotarii, sa mergi la sala, sa-ti cresti masa musculara, pentru ca asa cum a spus si @MEserieJR tu esti inalt, iar daca o sa incepi sa mergi la sala, sa-ti lucrezi corpul, nimeni nu o sa te priveasca ca pe un "mic copil".

Bafta si, asa cum spune Bitza intr-o melodie: "Baietii mari nu plang, sunt plini de sange" :D.

| mayweather01 a răspuns:

Buna! iti recomand sa faci sala frate la inaltimea ta sa te apuci de sala ar fi perfect o sa fi inalt si cu muschi nu o sa mai aiba aia de tine. parerea mea. Sper ca te-am ajutat.

| SoDraW a răspuns:

Buna! Sincer sti cum am inceput eu sa ma bat, tot asa eram catine numai ca aveam vreo 9 ani toti ma luau drept prost, pana mi s-a urcat la cap. Atunci nu mia gandeam de nervi, i-am dat un pumn in gura lu unu si am vazut ca am forta mai trebuie sa stiu cum sa dau, dupa aceea a prins frica de mine si prin bateie inveti ceva! Chit cati iei bataie, dar sti ca i-ai dat un pumn/picior in (gura, cap, burta ), dar si capeti experienta in bataie. Daca e mai mare si mai muschiulos ii freci una in dinti si fugi. Apropo MeserieJR minte conduce pumnu nu muschi, si ce daca faci muschi aia care te stiau fraier tot fraier ramai.

| BuYaKa99 a răspuns:

Eu sunt a 7 dar rup toata scoala in doua te uiti mai intai la maini iar dupa la picioare vezi unde si cu ce da si il barezi ori il prinzi de mana si iu sucesti ori cand da o contraaraci

| danpuleadanpulea a răspuns (pentru BuYaKa99):

Tu ii rupi si dintra 12
clasa 12
nu te cred eu ii rup si sunt clasa 5

Întrebări recente