| DumitrescuIulia a întrebat:

Buna TPU! Eu faceam parte dintr-un grup pe facebook. am parasit grupul si acum nu il mai gasesc la persoane lucruri locuri. si as vrea sa intru din nou in grup. vreau sa stiu daca mai e posibi si daca este, cum? fundita! please!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal trebuia sa gasesti la functia search, dar daca nu il mai gasesti, e posibil ca grupul sa fie sters. Daca ai pe mess sau pe facebook un amic din acel grup, intreaba-l daca grupul mai exita. O zi buna si calda.

| DumitrescuIulia explică (pentru anonim_4396):

Stiu sigur ca exist\a grupul