| Ruis a întrebat:

am chiulit azi de la scoala, nu a fost tocmai chiul, doar ca mi-am pierdut autobuzul si nu mai aveam decat dupa-masa altul, si as vrea sa-mi motivez absentele, fara sa-mi implic parintii. Nu-mi pot lua scutire de la medic pentru ca am avut saptamana trecuta, iar biletele pentru invoire scrise de mana nu mai pot face.
Cum as putea face sau ce sa-i spun dirigintei mele pentru a-mi motiva absentele?( nu pot sa-i spun adevarul, pentru ca am folosit chestia asta cu autobuzul de mai multe ori)

Răspuns Câştigător
| Rektsona a răspuns:

Csf, n-ai csf

2 răspunsuri:
| Rektsona a răspuns:

Ti-a fost extrem de rau si implicati parintii si spune-le sa-i spuna acelasi lucru, poate mama ta te va intelege

| Ruis explică (pentru Rektsona):

Daca as putea sa-mi implic parinti as incerca cu adevarul, dar nu prea pot ii am in strainatate

| Rektsona a răspuns (pentru Ruis):

Csf, n-ai csf