| rary18 a întrebat:

happy Am intrat la un liceu din Sibiu cu media de admitere 8, 11 iar acum vreau sa ma transfer la un liceu in care ultima medie de admitere a fost 8, 70. Voi avea pe semestrul acesta o medie de aproximativ 8, 60.Ma voi putea transfera la liceul respectiv? sau un elev de la acel liceu trebuie sa aiba o medie pe semestrul acesta mai mica decat mine?

1 răspuns:
| adorada96 a răspuns:

Daca ai bani te poti transfera la ce liceu vrei tu... cat despre diferenta de 0.10 nu cred ca va afecta cu ceva doar sa ai noroc sa gasesti locuri libere la liceul in care vrei sa te transferi... FUNDA?