| Classy a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru! Ati putea sa imi prezentati un oras in perioada interbelica? Imi trebuie la istorie. Un link, orice e bine venit, ceva care sa contina informatiile dorite de mine.Va multumesc mult! [scuzati categoria, insa am mare nevoie de ceva pentru aceasta tema].

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Încearcă scrieri de Ioan Dan, Radu Tudoran, Neagu Rădulescu, Camil Petrescu, George Mihail Zamfirescu, Eugen Barbu,