| TraficantDeServetele a întrebat:

Am nevoie de voi rapid!
Dati-mi cateva site-uri de unde pot comanda un cadou pentru mama de 8 martie, nu vreau sa fie magazine de lux!
Vreau sa imi aleg din obiecte decorativa/accesori sau si haine
dar am nevoie rapid!
Cel mai bun/rapid raspuns cu site-uri primeste
FUNDOI

Răspuns Câştigător
| IsenHel a răspuns:

Http://www.bamboo.ro/martisor_cadouri-c-173
incearca asta sau

http://sites.fashiondays.ro/......hion_days/

Cei de la "fashion days" stiu ca fac reduceri.

| TraficantDeServetele explică (pentru IsenHel):

Multumesc, l-am comandat cam tarziu dar sper sa ajunga oh go on

FUndaaaaa

| IsenHel a răspuns (pentru TraficantDeServetele):

Pentru putin happy

4 răspunsuri:
| IsenHel a răspuns:

Eu zic sa iti iei o "mare" pauza de la "net" si sa-i acorzi mai multa atentie de 8 martie... Scoate-ti Mama in oras, la munte, sau la o plimbare. Te pomenesti ca iti e rusine... Iar daca iti e rusine, ar trebui sa iti fie de doua ori mai mult, pentru ca iti estewinking Iar cadoul va fi o amintire frumoasa, si face mai mult decat orice consumabil, in fine, cred ca ai prins ideea happy

| TraficantDeServetele explică (pentru IsenHel):

Multumesc ma voi gandi la chestia cu o iesire undeva, nu nu mi-e rusine cu mama mea :X Dar tot imi trebuie un site de cadouri, mai am alte doamne in familie si bugetu nu ma lasa sa le scot pe toate in oras, nu pot spune motivul pentru care vreau ceva de pe net, dar chiar vreau deci daca ati putea sa ma ajutati, va pot rasplati cu un multumesc + Funda happy