| EvilIchigo a întrebat:

am o intrebare exista cumva regele shaman episodul 65 sau sezonul 2? care rapsunde funda+vot

2 răspunsuri:
| Jitariu_Beatris_1997 a răspuns:

Da...este sezonul 2.Este si sezonul 21.Asa am gasit pe net.Deci, primesc funda si votul?big grin

| Kotoko98 a răspuns:

Deci sezonul 2 nu este, intr-adevar ca el normal trebuia sa apara numai ca a fost faza de rating... Daca vrei sa vezi cum se termina sau sa vezi continuarea poti sa te uiti in manga chiar daca este putin diferit... M-am uitat pe un site oficial de la tv tokyo si sunt deca 64 de ep..asta e si eu mi-as fi dorit sa fie sezonul 2.