| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, imi place de o fata si nu stiu daca ma place si ea. Puteti sa imi scrieti niste intrebari indirecte pentru a afla daca ma place sau daca doar vrea sa rada de mine(p.s. am aflat unele lucruri despre ea si cred ca doar vrea sa rada de mine) (p.p.s. deocamdata vorbim doar pe messenger)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu afli prin nu stiu ce intrebari, se vede daca iti raspunde rapid la mesaje in secunde/minute, daca iti scrie propozitii lungi, si mai ales daca iti dã si ea mesaje, adicã sa porneasca o conversatie cu tine. Nu doar tu sa-i dai mesaj primul.

2 răspunsuri:
| AbominableBride a răspuns:

Daca ai impresia ca si bate joc de tine or e ceva in neregula cu tine (nu esti sigur pe tine) or tipa e dubioasa si nu merita efortul

| KyrraMoon a răspuns:

Nu înțeleg de ce grăbești lucrurile, lasă să treacă de la sine!
Vorbiți ca prietenii, găsește un subiect de discuție pe care să-l dezvoltați iar după o vreme se va vedea dacă poate fi ceva între voi.
Dacă cumva ai aflat "lucruri" despre ea de la alte persoane, nu le lua în seamă pentru că lumea vorbește mult și prost. Crede-mă că vei vedea tu singur dacă doar râde de tine sau nu.winking

Multă baftă!