| Badic_Madalina_1990 a întrebat:

Am o intrebare! In clasa la mine este un baiat,care de ceva vreme ma tot enerveaza,adica nu ca nu ma lasa in pace, mai mult ma pipaie.De exemplu acum 2 azile zice ca ma asteapta le al acasa,si astazi mi-a dat o plalma la fund(ceea ce se intampla mereu,dar de la alt baiat).Dar nu stiu ce sa cred ii place de mine? A si apropo cand copiii din clas au zis ca ii place de mine el a zis ca nu ii place de mine, ci ca face faptele astea doar ca nu are ce face.

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Nu stie sa se poarte, asta este clar. Chiar daca i-ar placea de tine, tu ti-ai dori sa fii prietena unui baiat care face gesturi nepotrivite si cu care nu poti vorbi sincer?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Are un comportament prostesc, ignora-l

| greyhound a răspuns:

Ii place de tine doar ca are un mod copilaresc de a o arata. Inteapa-l si tu, spune-i ca prin gesturile astea s-a dus nabii orice sansa de a reusi sa te invite la un suc. Mai departe spune-i sa inceteze si daca e vorbeste cu diriginta, parintii tai, parintii lui vezi tu. (asta daca nu-ti place, ca daca tu stai sa te palmuiasca toti...)

| Seepty a răspuns:

Eu cred ca ii place de tine si nu stie cum sa se bage in seama asa ca recurge la asemenea gesturi ca sa se faca atent.

| RaresAsaCica a răspuns:

Pai e atras doar in mod sexual de tine asa ca ignora-l...