| cevazacelamineintorace a întrebat:

Este un baiat la noi in clasa care nu ma lasa in pace, mereu vrea sa vorbeasca cu mine si ma cam enerveaza! Oare ma place?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Poate te place, poate nu.De unde sa stie omul cum esti daca nu vorbesti cu el? Poate te considera desteapta si de aceea iti cauta compania! Poate te considera haioasa sau foarte frumoasa.Trebuie sa vorbesti cu el, nu ai ce pierde. Poate doar un fan!

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Intreaba-l. Cea mai evidenta solutie e cea mai bunahappy

| madalicious a răspuns:

E clar ca te place. happy

| monyk a răspuns:

Buna, depinde cum vorbeste si despre ce... poate te place, de aceea te tachineaza si cauta sa intre in vorba cu tine, daca si tu il placi atunci vb si tu cu el si da-i de inteles ca il placi, daca nu il placi atunci vb cu el dar arata-i ca nu esti interesata de el, ca uneori poate fi foarte enervant sa se bage tot timpul cineva in seama cu tine desi nu iti place; cred ca te place, dar de ce sa te enerveze?

| Fragile a răspuns:

Pai, este posibil si sa te placa, pentru ca stii cum se mai spune, daca un baiat enerveaza o fata inseamna ca o place. Dar este posibil si sa faca asta numai din dorinta de a te enerva.Imi pare rau, dar nu-ti pot da un raspuns exact. Sper sa afli de ce face asta!

| Lawrence a răspuns:

Cred că da.

| Symona a răspuns:

D@...cred ca da daca e cicalitorbig grin
Ca asa am patit si y...si mi-am dat seama happy

| Happy a răspuns:

Din cauza ca sunt si eu baiat este posibil sa te placa. love strucklove struck. INtreabal asa mai pe ascuns. (sa nu fii directa pentru ca intrebi degeaba )