| k1d0 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei din Iasi. Unde pot gasi si eu un lant cu cruce pentru o fata care imi place (fata are 14 ani). Dar sa nu fie prea scump. (Sa nu fie din argint ceva sa fie tinichea placata cu argint sau ceva in genul)

4 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Incearca in piata unirii sub pasaj la magazinul de bijuterii de argint. De ce nu vrei sa fie de argint? Tinichele se gasesc la orice toneta, dar un lantic finut cu o cruciulita mica de argint nu costa chiar atat de mult. Daca iti place fata fa-i un cadou care sa o arate.

| k1d0 explică (pentru Amilik):

Dar nu am prea multi $$$ ( am doar 20 lei straight face )

| Amilik a răspuns (pentru k1d0):

Incearca la Mitropolie, la toneta unde se vand si lumanari. Acolo poti gasi diferite gablonturi faine. S-ar putea sa se incadreze in bugetul tau. happy

| alex0110 a răspuns:

Pe la Felicia sunt lucruri de genul. Dar sigur gasesti la bazar, doar daca astepti pana duminica si sa fii acolo pana la 12 dimineata.