| pasta a întrebat:

am o mare mica problema astazi m-am primblat cu bicicleta unei vecine si nu stiu cum sa intimplat da sa dezumflat roata la mine si eu nu stiutiu ce sa fac poate ma sfatuiti cu ceva sa-i spun ori sa fac atlcv? ce credeti ca trebuie sa fac funda urgent ptu ca trebuie sa eu dau un pic ceva mai deseara a da am uitat am si o pompa care nu lucreaza si cunoscutii nu au. nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| stweety10 a răspuns:

Spune`i tatalui tau sa faca rost de o pompa sa umfle roata. Daca nu gasesti, iti ceri scuze ii spui ca nu sti cum s`a intamplat, nu ai facut o tragedie.

3 răspunsuri:
| Youcandoit a răspuns:

Pai spune-le parintilor tai si dupa aceea vb si cu vecina.O sa o rezolvati voi.happy

| pasta explică:

Ms funda si vot la toti

| ana_8476 a răspuns:

Te sfatuesc sa unfli roata!