| Iuly_Iulian_1995_WNWj a întrebat:

Ati putea sa ma ajutati si pe mine cu o problema? Acum o luna,un prieten mi-a spus ca am pana la bicicleta... Daca am pana la bicicleta,ma mai tine mult, sau trebuie sa imi iau pompa?
FUNDA!

5 răspunsuri:
| Nutemaiholba a răspuns:

Doar schimba cauciucul de la roata genius.laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica ti a zis un prieten? tu nu esti in stare sa vezi ca ai pana?

la pana te ca, ci pe pompa, du te si vulcanizeaza cauciucul.

Răspuns utilizator avertizat
| Myquarter a răspuns:

Pai, daca ai pana la bicicleta nu are legatura pompa..adica cu ea iti mai umfli roata sa o mentii asa cum e ea...dar va tine 20-30 de minute dupa care va trebui sa o umfli din nou.
Eu iti dau un sfat: Cumpara-ti o camera pentru. bicicleta, si inca ceva: sa ai grija pe unde mergi pentru a nu-ti mai sparge roata! Baftawinking

Întrebări recente