| idkpisi533 a întrebat:

am o problema ciudata. Acum cateva zile un elev de vreo 18-20 ani ne-a salutat (eram cu 2 fete) cu "buna gagicelor" si se uita la mine intr-un mod mai ciudat. Si azi eram pe hol la usa de la clasa noastra si mi-a facut cu ochiul. Va rog ziceti-mi ce sa fac daca mai face chestii de genu sau altceva va zic prin alta intrebare sau prin mesaj.

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Ţi s-a părut, n-are rost să faci o dramă din asta.

| Violleta2022 a răspuns:

La 11 ani este bine sa nu raspunzi provocarilor baietilor, mai ales cand sunt oameni maturi, de 18-20 de ani.
Spune-le parintilor tai acasa, sau dirgintei, daca iti spune ceva acel baiat!
Facutul cu ochiul nu este nimic, doar o gluma de moment!

| Freya1 a răspuns:

Daca este cu mult mai mare decat tine mai bine nu il lua in seama ca nu este ok

| AdrianVoicu a răspuns:

Tu cati ani ai? Daca te derajeaza poti vorbi cu mama ta

| Mrfear a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Eu zic ca are sub 15... iar in alte intrebari zicea ca are vreo 11 ani.

| Jpcooperfan a răspuns:

Păi probabil îi place de tine sau îi pari interesantă. Eu zic să nu-l bagi in seamă că nu aşa se abordează o fată.