| SpikeSpigel a întrebat:

Slutare, am si eu o intrebare, astazi eram la scoala la un eveniment si mai incolo era o fata de la mine din clasa si cand ma uitam la ea imi face cu ochiul, ce inseamna asta? cand am plecat ma salutat si din nou mi-a facut cu ochiul, Dau funda pentru un raspun cat mai bun si clar

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Fata te place si e dezghetata.
Fii tu si mai dezghetat ca ea si apropie-te de ea,abia asteapta!
Da-i atentie,cere-i id de fb si mess,telefon,invit-o in oras, esti norocos, in general baietii sunt cei care fac acest prim pas, la voi l-a facut ea.
Nu fii mormoloc si ridica-te la inaltimea asteptarilor ei.
Mai clar decat atat, nu-ti pot raspunde!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Inseamna ca te place si spera ca tu sa fii un baiat destept care stie acum ce are de facut! Invit-o la un suc!

| AlexandraGiorgiana a răspuns:

Inseamna ca te place si ca ar vrea sa fie cu tine.Incearca sa faci tu primul pas ca esti baiat. Pupic:*