| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Îmi place de un băiat și am aflat de curând ca și prietenei mele ii place de el. Lui ii place de amândouă din câte am auzit. Dar nu sunt sigura dacă ii place și de mine tot dacă o spus-o. Am impresia ca sunt doar o acoperire. Oricum, as dori niște sfaturi. Ce sa fac? Cum sa-i spun prietenei mele ca și mie îmi place de acest băiat?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pur si simplu ii zici mare chestie

| Alesia0329 a răspuns (pentru Adry05):

Da dar dupa o sa zică ca nu o susțin și ca o sunt o prietena rea și de astea.

| Adry05 a răspuns (pentru Alesia0329):

Pai cam esti dar daca asa s-a nimerit situatia ce sa faci laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Dar ea cum ti-a spus tie?
la fel ii spui si tu ei.