| Th3Li0N a întrebat:

Am o problema la windows: cand intru la un fisier.exe imi da eroarea. windows\system32\rundll32.exe is not valid Win32 application. Ce trebuie sa fac si CUM? PLSSS! Help M333!

1 răspuns:
| Amilik a răspuns:

Ai un virus din pacate. Incearca sa dai un scan la tot calculator si vezi daca reuseste sa iti stearga virusul. Desi am vaga impresie ca s-a bagat deja in registrii si nu vei mai putea sa scapi de le decat reinstaland windowsul. Bafta!