| AndreeaBanateanu1996 a întrebat:

Am o relatie de 7 luni si prietenul meu doreste sa se intample ceva intre noi, am 15 ani,iar el 20, ne cunoastem de ceva timp,si de la prieteni am ajuns la o relatie frumoasa,nu stiu ce sa fac, nu as vrea sa il pierd. Voi ce ati face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Eu as mai astepta daca as fi in locul tau, nu face asta numai de dragul de a o face si de teama ca o sa-l pierzi pentru ca daca tu il refuzi si il te paraseste inseamna ca asta a cautat de la inceput iar daca tine la tine te va astepta atat timp cat va fi nevoie

4 răspunsuri:
| adrianadi97 a răspuns:

Dupa 7 luni de relatie am inceput si noi partea asta a relatiei doar ca eu aveam 16 ani, nu 20.Eu nu i-am zis niciodata, nici macar nu am mentionat de asa ceva, ea mi-a spus cand a vrut si a fost pregatita.Gandeste-te ca nu o sa uiti asta niciodata, daca il iubesti si te simti pregatita, e corpul tau.Eu zic sa te mai gandesti.

| Korb a răspuns:

Fetito ai 15 ani nu fa nimic din ce ai putea regreta..parera mea spune-i daca te iubeste o sa inteleaga..desi....depinde si e fel de ti p e