| Alexannderrr a întrebat:

Am o urgenta.
Vineri nu am adus martisoare, si am stabilit noi baietii ca aducem luni adica maine. Eu am fost ocupat si am uitat complet, asa ca acum la ora 9 nu m-am dus sa cumpar martisoare ca e destul de departe un magazin si m-am dus la colt si am luat o cutie de bomboane pentru colegele mele. Credeti ca se vor supara ca nu le-am adus martisoare?

7 răspunsuri:
| camy417 a răspuns:

Daca e ciocolata atunci sa stii ca ai facut cea mai buna alegere posibila. daca nu e ciocolata, atunci tot e bine. te asigur.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da de ce nu le iei maine dimineata?

| Alexannderrr explică (pentru suntserios):

La ora 8 intru la scoala, ma trezesc la 6. cand?

| Pinky2000 a răspuns:

Sincer, eu nu cred. Orice gest care vine din suflet e bine venit! De exemplu, eu nu m-as supara happy

| iuliusnedelcu a răspuns:

Da, se vor supara.

| aandraa98 a răspuns:

Sincer, eu nu m-as supara, si nici o fata nu cred ca o va face pentru ca vor primi destule martisoare de la ceilalti baieti.Chiar se vor bucura...cui nu i place ciocolata?happy

| madamadalina123456 a răspuns:

Eu nu cred pentru ca fetele primesc martisoare de la toti baietii, dar bomboane, doar de la tine!