| SmQaLeXuTzz a întrebat:

am si eu cateva intrebari pentru voi. xD
1. Daca o fata a zis ca ar trebui sa iesim amandoi afara, inseamna ca e atrasa de mine?
2.Cateva subiecte de discutie la prima intalnire. tongue
3.Chiar trebuie sa o sarut la prima intalnire? (o cunosc de 6-7 ani ) parca nu as avea tupeu. nu stiu de ce.

8 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

1. Nu neapărat.
2. Despre voi, pasiunile voastre, prieteni, familie
3. Dacă și ea vrea, de ce nu? Dar dacă nu vrei, atunci nu

| RainmakerX a răspuns:

Hey! ツ

★1. Va cunoasteti de 7 ani. Deci nu neaparat... Poate te place...totusi,mie mi se pare ca este mai mult o iesire intre amici.
Deci probabil ca da. *Why not?*

★2. O cunosti de 7 ani. Gasesti tu subiecte de discutie. Nu stii ce sa vorbesti? Vorbeste despre ea. Intreab-o anumite lucruri despre ea. *Nu ceva ciudat evident* Hobby-uri, muzica, filme, carti, sporturi preferate s.a.m.d. Gasesti tu vreun subiect bun. O sa vina de la sine.

★3. Nu e chestie de tupeu... *nu numai de tupeu* Frate, doar nu vrei sa "furi" vreun sarut, nu?
Stai linistit, incepe cu chestii mai mici, tinut de mana, imbratisari, sarut pe obraz...Ai timp de toate. Chiar nu e nevoie sa te fortezi.

Hai bafta!✌

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Tu chiar meriti funda aia laughing.

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde... thinking Mi-a placut partea aia a ta cu pokemonii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Da, ori ca e plictisita si n-are cu cine
2. Incalzirea globala, pokemoni si pufuleti cu surprize.
3.Nu. Asa ii dai ocazia sa se mai gandeasca la tine.

| immortalfaith a răspuns:

1.Da
2.Depinde de relatia ta cu ea
3. Poti sa te si culci cu ea la prima intalnire (daca nu te ai dus in friendzone)

Eu cand m am intalnit prima data cu fata am luat o in brate si i am zis "hai sa ne sarutam" si ea "okay"
Daca nu e atrasa de tine n o sa vrea, daca e atunci asta e (la varsta voastra asa se merge)
Daca totusi te intalnesti cu ea sa vorbiti, de parca nu poti vorbi pe internet, poti sa vorbesti cu ea despre metode de sinucidere, cum se face sex (i mean love), ce fantome mai vezi prin casa etc.
Daca o placi fii barbat si spune i clar ca vrei sa o saruti, ca o placi si e draguta sau frumoasa sau are fundul mare.ce vrei tu
Daca nu, intalneste te cu ea si vorbiti de pisici
Tell me cum a fost dupa

| anonim_4396 a răspuns (pentru immortalfaith):

Tot ce ai zis tu acolo se poate rezuma la asta:
https://www.youtube.com/watch?v=Z2CrCHJDS7I

| yagmuryagmur a răspuns:

1. Daca a zis ca vrea sa iesiti amandoi afara nu inseamna neaparat ca e atrasa de tine, depinde ce gen de relatie e intre voi doi.
2. Subiecte comune care sa gasiti idei si argumente.
3. O saruti daca simtiti amandoi ca vreti asta, nu pentru ca "trebuie".