| Popescu_Simina_1966 a întrebat:

Deci, am nevoie de ajutor. Am 18 ani, ma simt super aiurea. Am făcut sex cu 3 persoane pana la varsta actuala. Mentionez ca prima data a fost o relație frumoasa care a durat un an, iar a doua oara la fel, relatie care a durat 2 ani. Problema e acum, am cunoscut un tip, cu 8 ani mai mare, ne-am intalnit întâmplător intr-un grup de prieteni, am început să vorbim si am decis sa ne vedem. La a 3 intalnire m-am culcat cu el, am fost atrasă atat de fizic, cât și de el ca persoana. El de la prima întâlnire mi-a zis ca el nu consideră o relație daca durează 2-3 luni, am decis sa ne vedem si a 4 oara si s-a întâmplat iarăși. Cand suntem amândoi ma tine in brate, imi sărută mâinile, daca vede ca imi e frig imi da geaca lui, genul ala de "detalii". Mi-a zis ca ma place, ca vrea sa ne cunoastem mai bine, ca nu se poate arunca într-o relație pentru ca inca nu ma cunoaste atat de bine. Chestia e ca eu ma simt ultima curva ca am facut chestia asta, nici nu pot dormi noaptea pentru ca nu stiu cum vede el lucrurile, nu stiu daca ma vede ca pe o jucărie sexuală sau ceva mai mult. Iar prin mesaje e destul de sec, uneori e cum trebuie, alteori habar n-am ce să-i zic fiindca nu găsim subiect de discuție, l-am mințit de câteva ori cu chestii minore gen, ma pun sa dorm dar am mai stat la tv, s-a supărat super rau, într-un final i-a trecut. Dar nu stiu daca sa continui sa vorbesc cu el, sa accept daca imi mai zice sa iesim, fiindcă asa cum am spus, ma simt super aiurea si habar n-am ce si doreste el. Sfaturi, va rog?

Răspuns Apreciat de Editori
| Ofiintă a răspuns:

Nu se poate arunca într-o relatie pentru că nu te cunoaste atât de bine laughing dar putea să facă sex cu tine, aia nu era o problemă.
Restul chestiunilor relatate de catre tine sunt copilării, nu avem subiect de discutie, s-a supărat pentru că te uitai la tv.
Eu zic că îti pierzi timpul aiurea.
În orice caz, dacă pe tine te câștigă cu niște gesturi că imi dă geaca lui, imi sărută mâinile, vai de mine ce minunat este el.
Personal, mi s-a făcut greață de la asemenea indivizi.
Tot ce face el este atât de comunal pentru genul de bărbați care tot ce fac este să piardă vremea cu femeile și în general.

12 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu ai de ce sa te simti curva, ai nevoie de afectiune, valorizare si sex, e ceva destul de normal. dar el pare doar in goana dupa "trofee". nu are nevoie de relatie.
Mai gandeste-te, mai ales ca nu ai spus nimic despre cat de bine te-a facut sa te simti, ai avut orgasm sau nu, conteaza! Este tandru mai ales dupa?/!

Răspuns utilizator avertizat
| Baddboy a răspuns:

Din cate se pare ești jucăria lui.
Daca după 4 luni nu e relație, de ce a făcut sss cu tine?
Se folosește de tine, doar că tu ești cu ochii închiși.

| Violleta2022 a răspuns:

Relatia asta este bazata pe sex si atat.
Nu vad sentimente, nu vad alte chestii comune si nu cred ca poate avea un viitor. Esti la momentul asta doar o jucarie pentru el si cam atat.

| mihai69 a răspuns:

Nu contează cum te vede el, mult mai important e felul cum te apreciezi tu pe tine.
Și asta trebuie să se schimbe, altfel vei fi veșnic nefericită.

| Sofer a răspuns:

Nu trebuie sa te simți aiurea. Ai făcut-o ca ai simțit.

| alina2k18 a răspuns:

''-am mințit de câteva ori cu chestii minore gen, ma pun sa dorm dar am mai stat la tv, s-a supărat super rau, într-un final i-a trecut.''
Ce lachios flausat laughing

| aumih16 a răspuns:

E bine ca te-ai simtit minunat hehehehhehehehehehehehehehehehehehhehhehehehehehhehehehehehehheheheehhehehhehehehehehehehehhehehehehehehehhehehehehehehhehehehehehehehhehhehehehehehehehehhelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți place și ție sula cum i-a plăcut lui Maria Tereza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei! Din ce ai relatat aici pare a fi ceva neserios mai ales in comparatie cu cele două relații pe care le-ai avut. Mai ales că ai sentimente negative. Eu personal cred ca ar fi cazul sa-i pui capăt, mai ales că nu aveți prea multe subiecte comune si se supără ca un adolescent, lucru ce denotă imaturitate evident. Succes!

| Michaeel a răspuns:

Personal, și când zic asta nu am nicio intenție sa te jignesc, nu m-aș fi culcat cu el asa de repede. Daca doar de la a treia întâlnire v-ați "cuplat" sunt șanse sa te vadă doar ca o jucărie sexuala. La vârsta ta, majoritatea băieților sunt pe interes și nu cauta relații serioase cu fetele. Nu trebuie sa te simți ca o curva, adică sunt alte fete care de la 15 ani se culca cu diferiți băieți, iar tu ești majora. Încerca să îi dai timp băiatului, poate se schimba sau ceva.

| Justme79 a răspuns:

Pe bune sunt altele la varsta ta care a avut poate 100 laughing) nu trebuie sa te simti in nici un fel din contra ai facut ceea ce ai simtit hai sa trecem peste faza cu gandirea astea de 2 lei cum eram acum nu stiu cat timp ca, chipurile esti curva daca cedezi din prima si daca ai nu stiu cate relatii... e mai bine sa stai intr-o relatie nu stiu cati ani si sa nu fi nici macar fericita pe bune mai bine asa asta e merge nu merge ai toata viata inainte nu te mai desconsidera iar pe el il poti testa in diferite moduri dar momentan nu cred ca ar fi cazul incearca sa vezi ce poate iesi di asa zisa relatie a voastra pana la urma nu ai nimic de pierdut ca presupun ca nu vrei sa faci vreun copil si sa te mariti cu el tongue traieste viata la maxim ca frumoasa la varsta asta

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Eu am avut 5 baieti pana la varsta asta de 18 ani, regret si nu sunt mandra. Am incercat sa ii tin langa mine folosindu-ma de corpul meu pana cand la a 5a greseala am realizat ca nu este bine ce fac si am luat o pauza de 1 an de la sex. Intre timp mi-am intalnit iubitul cu care sunt de 7 luni, avem o relatie frumoasa. Mi-a spus ca nu vom face nimic pana cand nu simt eu lucru asta, a spus ca imi iubeste mai mult sufletul decat corpul si ma accepta cu greselile mele. Iti doresc numai bine si sa iti gasesti si tu un baiat sa te aprecieze cu adevarat pup